SAMANAYOLU UMY-2009 SONUÇLARI

madalya alanların listesi

ALTIN MADALYA KAZANANLAR LİSTESİ

 

 

 

 

 

Adı

Soyadı

Okulu

1

BERFİN

ŞİMŞEK

İzmir Özel Yamanlar Zübeyde Hanım İ.Ö.O

2

SENANUR

ARBAĞ

Konya Özel Meram Abdullah Aymaz İ.Ö.O

3

ONUR

FİŞEK

İstanbul Altunizade Anafen İ.Ö.O

4

AZMİ

BOZBEY

İzmir Bornova Kültür İ.Ö.O

5

YELİZ

YÜCEER

İzmir Özel Yamanlar Zübeyde Hanım İ.Ö.O

6

BURAK

GÜLTEKİN

İstanbul Özel Gökkuşağı İ.Ö.O

7

ANILCAN

ATAÇ

Kocaeli Özel Erkul İ.Ö.O

8

METEHAN

KESEKLER

Bursa Özel Nilüfer İ.Ö.O

9

ZEYD YUSUF

KÖROĞLU

İstanbul Özel Gökkuşağı İ.Ö.O

10

SÜHEYLA

UYANIK

İzmir Çankaya Körfez İ.Ö.O

 


 

GÜMÜŞ MADALYA KAZANANLAR LİSTESİ

 

 

 

 

 

Adı

Soyadı

Okulu

1

SÜHEYP

BİLİCİ

İstanbul Özel Sabahattin Zaim Anafen İ.Ö.O

2

ZAFER

TAV

İzmir Özel Yamanlar Zübeyde Hanım İ.Ö.O

3

VEHBİ

SARIKAYA

İzmir Özel Yamanlar Işık İ.Ö.O

4

RECEP CAN

ADIGÜZEL

İstanbul Çekmeköy Anafen İ.Ö.O

5

SÜLEYMAN

POLAT

Sakarya Özel Ufuk Işık İ.Ö.O

6

EMRULLAH

ILDIZ

İzmir Çankaya Körfez İ.Ö.O

7

EMRAH

KURŞUN

İzmir Özel Yamanlar İ.Ö.O

8

SEDAT

ÜNALACAK

Eskişehir Gülbahar İ.Ö.O

9

BURAK

ŞAHİNOĞLU

Isparta Özel Altınbaşak Bedri Ayhan İ.Ö.O

10

AHMETKAĞAN

BAŞKAYA

İzmir Özel Yamanlar Özyurt İ.Ö.O

11

M NURİ

SAĞBİLGE

İzmir Özel Yamanlar Işık İ.Ö.O

12

FATİH SERDAR

SAĞLAM

Bursa Özel İlkbahar İ.Ö.O

13

FİKRET

KARADURMUŞ

Ankara Gazi Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O

14

KAĞAN

SOLMAZİPEK

Antalya Özel Toros Akdeniz İ.Ö.O

15

ÖMER FARUK

MÜSEVİTOĞLU

Konya Özel Vatan Sabah İ.Ö.O

16

ORHAN KAAN

KÜÇÜKDERE

Konya Özel Alaaddin Sabah İ.Ö.O

17

TAHA EYÜP

KORKMAZ

Konya Özel Alaaddin Sabah İ.Ö.O

18

ABDÜLLATİF

KÖKSAL

Kocaeli Özel Erkul Tunagür İ.Ö.O

19

MÜCAHİT

AYGÜN

Kütahya Özel Konuralp İ.Ö.O

20

MUHAMMED EMİN

DEMİRTAŞ

İçel Özel Yıldırım Han İ.Ö.O

 


 

               

BRONZ MADALYA KAZANANLAR LİSTESİ

 

 

 

 

 

Adı

Soyadı

Okulu

1

MUHAMMET TALHA

UYAR

İzmir Özel Yamanlar Karşıyaka İ.Ö.O

2

FURKAN

ÖZKALAY

İzmir Özel Yamanlar Işık İ.Ö.O

3

REFİA NUR

BAYKARA

İzmir Özel Yamanlar İ.Ö.O

4

AYDIN

DİLAK

Eskişehir Gülbahar İ.Ö.O

5

CİHAN

YILDIRIM

İzmir Çankaya Körfez İ.Ö.O

6

FATİH

AYDIN

İzmir Özel Yamanlar Zübeyde Hanım İ.Ö.O

7

MELİH

MUTLU

Kocaeli Özel Erkul Tunagür İ.Ö.O

8

MUHAMMED

CELAYİR

Konya Özel Selçuklu Abdullah Aymaz İ.Ö.O

9

DUYGU

ÖZGÜR

İzmir Çiğli Körfez İ.Ö.O

10

OĞUZHAN

EROĞLU

İzmir Özel Yamanlar İ.Ö.O

11

MUTLUHAN

ÖZKAN

İzmir Özel Yamanlar İ.Ö.O

12

MUSTAFA

AKTAŞ

İstanbul Özel Sevgi Çiçegi Anafen İ.Ö.O

13

BEKİR

YILDIRIM

İstanbul Özel Sabahattin Zaim Anafen İ.Ö.O

14

NESİBE

MIDIKHAN

Antalya Özel Toros İ.Ö.O

15

ORHAN TAHİR

YAVAŞCAN

Bursa Özel İlkbahar İ.Ö.O

16

VAHAP EMİN

AĞAOĞULLAR

Adana Özel Çukurova Burç İ.Ö.O

17

VEFA

AKAN

Şanlıurfa Özel Çağlayan İ.Ö.O

18

MUSTAFA TUĞRUL

DEMİR

Antalya Özel Toros İ.Ö.O

19

ŞEYMANUR

KİKİ

Erzurum Özel Aziziye İ.Ö.O

20

HATİP

ADIN

İstanbul Özel Sevgi Çiçegi Anafen İ.Ö.O

21

FETHULLAH

GÜLEN

İzmir Özel Yamanlar Karşıyaka İ.Ö.O

22

ENES

KAVAK

Tekirdağ Özel Çorlu Zafer İ.Ö.O

23

RESUL

ŞEKER

Osmaniye Özel Yeniserhat İ.Ö.O

24

ŞULE

KARAKÖSE

Konya Özel Meram Abdullah Aymaz İ.Ö.O

25

ALİ

KANDİŞ

Balıkesir Özel Fırat İ.Ö.O

26

ÇAĞRI

CANPOLAT

İçel Özel Yıldırım Han İ.Ö.O

27

FATİH

GEVŞEMEZOĞLU

Balıkesir Özel Fırat İ.Ö.O

28

FATİH

AKTAŞ

Konya Özel Selçuklu Abdullah Aymaz İ.Ö.O

29

AHMET

DEMİR

Antalya Özel Toros İ.Ö.O

30

MUZAFFER

ÖZBEY

Isparta Özel Altınbaşak Bedri Ayhan İ.Ö.O

31

NECİP AKIN

ÖZCAN

İstanbul Özel Gökkuşağı İ.Ö.O

32

AHMET HAKAN

ÖZYURT

İstanbul Altunizade Anafen İ.Ö.O

33

FURKAN

ESKİCİ

İstanbul Özel Merter Fatih İ.Ö.O

34

MUHAMMET YUŞA

TÜRK

Adana Özel Çukurova Burç İ.Ö.O

35

İRFAN

TEKDİR

Erzurum Özel Aziziye İ.Ö.O

36

ÖMERCAN

DURMUŞ

İstanbul Özel Sevgi Çiçegi Anafen İ.Ö.O

37

EMİRHAN

ÇETİN

Balıkesir Özel Fırat İ.Ö.O

38

SEBAHATTİN TAHA

SOLAKOĞLU

Konya Özel Meram Abdullah Aymaz İ.Ö.O

 


 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ KAZANANLAR LİSTESİ

       

 

Adı

Soyadı

Okulu

1

ÖZGÜR

TURAN

Tunceli Özel Özmunzur İ.Ö.O

2

ŞEBNEM

ŞAHİN

Adıyaman Besni Şehit Bekir Oruçtutan İ.Ö.O

3

SEFA

DEMİRAY

Bayburt Yüzbaşı Şehit Agah İ.Ö.O

4

MUHAMMET FURKAN

AÇIL

Sivas Özel Sultan Murat İ.Ö.O

5

ALİ

YUMUK

Erzincan Özel Otlukbeli İ.Ö.O

6

SERHAN

BODUR

Giresun Özel Çağrı İ.Ö.O

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: